Služby digitální fotografie

Digitální reklamní fotografie

produktové foto nápojů

Digitální fotografie se stala součástí služeb Studia propagačních řešení při realizaci mnoha internetových prezentací (webových stránek) a grafických návrhů.

produktové foto průmyslového magnetu

Je využívána digitální zrcadlovka řady Canon EOS s příslušenstvím (objektivy, blesky, filtry, stativ, drátová spoušť, panoramatická hlavice) a díky zdrojovému formátu RAW lze získat špičkový výstup.

Fotografie mají převážně dokumentační a technickou povahu, fotí se také produktové fotografie. Pokud je to třeba, je použito kreativních postupů. Škála výstupu je bohatá – od klasických kvalitních papírových fotografií různých formátů přes plakát, obraz, internetovou galerii a užití v designu webu až po samotné digitální fotografie dodané na optickém médiu (CD/DVD) a použitelné pro další účely zákazníka.

Určitou specialitou je focení sférických panoramat – interaktivních fotografií zobrazujících celý prostor kolem pozorovatele (tedy 360 × 180°). U těchto panoramat lze jednoduše interaktivně ovládat směr a úhel pohledu a prohlédnout si tak daný interiér či exteriér. Proto je vhodné implementovat tyto fotografie (virtuální prohlídky) do webové prezentace.

26stěn - tisk sférických panoramat

Tato sférická panoramata lze barevně tisknout na plášť 26stěnu o jakýchkoli rozměrech a poskytnout tak možnost prezentace daného prostoru mimo monitor počítače.

Navštivte reference Studia propagačních řešení a nechejte se inspirovat!

Expozice, zpracování a dodání fotografie (formát CR2/TIFF/JPEG 8 MPix) Kč/ks
Při počtu 1 - 5 ks 250
Při počtu 6 - 10 ks 200
Při počtu 11 - 20 ks 175
Při počtu 21 - 50 ks 150
Při počtu nad 50 ks 120
Panoramatická fotografie (formát TIFF/JPEG) Kč/ks
Částečně panoramatický snímek (zorný úhel pod 180°) 700
Plně panoramatický snímek (zorný úhel 360×180°) 2.500

Ceny platné od 20. 5. 2013.